O značce

Japonská společnost Ohashi

je zaměřena na vývoj pokročilých technologií pro výrobu strojů šetrných k životnímu prostředí. Zvláštní důraz je kladen na ekologické požadavky 21.století. Od svého založení vyrábí společnost Ohashi lehce ovladatelné a extrémně ekonomicky úsporné drtiče pro oblasti životního prostředí jako je zemědělství, lesnictví a zahradnictví.

Ohashi se také věnuje vývoji pokročilých technologií a jejich aplikaci k vytvoření ekologicky všestranných strojů, které splňují požadavky 21. století na čisté životní prostředí. Logo společnosti symbolizuje soužití s ​​přírodními zdroji a jejich přenos na další generace, pomocí snížení a opětovného využití odpadu z přírodních zdrojů po celém světě.

 

Zakladatelé, kteří v roce 1948 vytvořili společnost Ohashi Agrimachinery, v roce 1988 ustanovili společnost Ohashi. Ta si kladla za úkol vyrábět různá zařízení pro sektory životního prostředí, zemědělství a lesnictví a pracovat na tom, aby bylo možné snížit znečištění a plně využít přírodní zdroje k odstranění odpadu a zvýšení efektivity.

Vysoce specializované stroje Ohashi jsou vyvíjeny a široce používány již 36 let. Společnost Ohashi je hrdá na své produkty, které slouží zákazníkům a poskytují jim přidanou hodnotu v podobě péče o životní prostředí. Jako lídr na trhu pro výrobu čistých a bezpečných produktů pro hospodaření s organickým materiálem se Ohashi snaží stavět na filozofii jejího zakladatele a být hodnotná pro celosvětovou komunitu.

Ohashi se snaží přispět společnosti tím, že vyvíjí a vyrábí zařízení na zpracování dřeva, větví stromů, bambusu a plastových lahví, aby byl odpad recyklovatelný a omezilo se skládkování. Odpad lze znovu použít jako přírodní zdroj pro organická hnojiva, biopalivo, podestýlku pro zvířata, mulčování, zahradničení, lesní cesty a mnoho dalších víceúčelových aplikací.

 

Prodejce Vermeer CS

člen skupiny Kifour Group, nabízí v současné době japonské štěpkovače Ohashi určené pro evropský trh. Vermeer CS se zabývá prodejem a servisem speciální a stavební techniky Vermeer na území České i Slovenské republiky. Během let byla vybudována síť obchodních i servisních středisek, jež pokrývá jednotlivé regiony v uvedených oblastech.


Svým zákazníkům společnost nabízí nejen špičkovou techniku, ale i zprostředkování, financování, možnost výhodného leasingu, pohotový servis, pronájem techniky a v případě potřeby odbornou poradenskou službu. V oblasti stavebních a speciálních strojů nabízí Vermeer CS, s r. o. kompletní sortiment značky Vermeer – speciální techniku, bezvýkopové technologie, zemědělské, lesnické a zahradní stroje. Vermeer má svůj mateřský závod v Iowě ve Spojených státech amerických. Dále pak společnost dodává dumpery a teleskopické nakladače španělského výrobce Ausa.
Více informací naleznete na webu www.vermeer.cz.